Aslına bakarsanız kuş kondurmuyoruz. Klasikleşmiş onlarla etkinlik kalıbı en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu klasik etkinlik kalıpları yaratıcı proje üretemeyen ajansların seçimi olabildiği gibi, kalıpların dışına çıkmayı risk gören alışveriş merkezi yöneticilerinin seçimi de olabiliyor. Biz bu kalıpların dışında durmaya özen gösteriyoruz. Kitlesel hedeflemeyi, lokasyonel kırılımları, bölgenin demografik yapısını analiz etmeyi tercih ediyoruz. Onlarca alışveriş merkezi etkinliğine Qumanda Event olarak imza attık. Yaratıcı, etkileşimi yüksek etkinlikler olmasına, büyük faydayı kazanmaya çabalıyor ve başarıyoruz.

Biz sizinle tanışınca markanızla iletişim kuralım, dilini öğrenelim, onunla tanışalım istiyoruz. Aramızda bir bağ oluşmasını, ilişkinin daha başlarken sağlam bir temele oturmasını arzu ediyoruz. İlk görüşte aşka inanıyoruz, fakat uzun süren ilişkilerinin büyük sırrının birbirini iyi tanımaktan geçtiğini biliyoruz. Şıklığı otoritelerce kanıtlanmış bir kıyafet nasıl herkeste aynı durmuyorsa, olumlu reaksiyonları kanıtlanmış planlamalarda her markada aynı sonuçları doğurmaz. Nasıl her bedenin kendine ait hatları kusurları ve avantajları varsa, her markanın da kendine has artı ve eksileri olabilir. Bu noktada kişiye özel tasarımlar hazırlayan bir terzi gibi çalışarak, markaya en uygun görünürlüğü sağlamak gerekir.   

İtibar online ve offline alanda yönetilebilir. Aslında yapılan şey markanızın algısının kitlelere ulaştırılmasıdır. Markanızın mevcut özelliklerinin doğru bir şeklide aktarılması ve vermek istediği mesajın insanlara geçmesi doğru iletişimin altın kuralıdır. Biz markanızı bir birey gibi algılıyor ve ona kimlik kazandırıyoruz. Duruşu, tarzı, karakter özellikleri ve cinsiyeti gibi birçok alanda değerlendirmeler yaparak markanın analizini ortaya koyuyoruz. Medya planlama noktasında en önemli husus belirlediğiniz bütçeyi en efektif şekilde kullanmaktır. Her mecra sizin için doğru kanal olmayabilir. Bütçeyi efektif kullanmanın yanı sıra lokasyonel bazda iyi bir planlama yapmak büyük önem arz etmektedir.